RGULAMIN

OPOWIADANIA

1.1 Opowiadanie musi zawierać minimum 10 linijek nie licząc dialogów
1.2 Twój wilk nie przeżywa wspaniałych przygód każdego dnia i nie codziennie są misje. Te dostaje każdy od przywódcy/admina bloga.
1.3 W opowiadaniach nie można przeklinać, a jedynym dozwolonym 'przekleństwem' jest cholera.
1.4 W opowiadaniu nie wolno ci zabić, ani poważnie zranić innego wilka. Wyjątkiem jest gdy obydwie strony się zgodzą i wyślą do administracji taką wiadomość.
1.5 Opowiadanie piszemy raz na tydzień
1.6 Opowiadanie nie może zawierać treści religijnych i pornograficznych

PARTNERSTWO

2.1 Na partnerstwo muszą się zgodzić obydwie strony
2.2 Wilki tego samego właściciela nie mogą być razem i proszę nie próbować żadnych sztuczek
2.3 Nie zezwalam na związki kazirodcze i homoseksualne i nie jest to spowodowane nietolerancją, a raczej przyjmowaniem norm społecznych, które do niedawna czegoś takiego nie zakładały
2.4 Okres pomiędzy luźnym związkiem, a właściwym partnerstwem trwa trochę (długo), bo przecież
kto normalny po kilku dniach znajomości proponuje komuś szczeniaki i partnerstwo.
2.5 O zawarciu związku proszę informować administrację

POTOMSTWO

3.1 Aby wadera zaszła w ciąże musi zdobyć najpierw partnera i to bez wyjątku, proszę pamiętać, że tu nie ma 'dołączania' i nasze postacie są tu od urodzenia
3.2 Ciąża trwa realny tydzień
3.3 Obydwie strony muszą się zgodzić na potomstwo i poinformować o nim administrację
3.4 W miocie może urodzić się od dwóch do czterech szczeniąt. Czyli po jednym-dwu na każdą stronę
3.5 Płeć i przynależność szczeniąt jest losowa i zazwyczaj przydziela je administracja.
3.6 Proszę pamiętać, że szczeniak to dodatkowa odpowiedzialność i trzeba się nim zajmować, bo inaczej może zdechnąć.
3.7 O chęci posiadania szczeniaków poinformuj administrację, ale ta ma prawo się nie zgodzić, szczególnie gdy jeden lub obydwoje rodziców nie są aktywni w watasze

POSTAĆ

4.1 Można posiadać maksymalnie dwie postacie, a łącznie ze szczeniakami sześć, trzeba pamiętać, aby regularnie pisać opowiadania od każdej z posiadanych postaci
4.2 Wilk osiąga pełnoletność w wieku lat osiemnastu, a umiera koło siedemdziesiątego-osiemdziesiątego roku życia
4.3 Wilk może zginąć przed siedemdziesiątym rokiem życia, a w szczególności gdy: został ranny, zachorował bądź nie był aktywny w watasze.
4.4 Każdy wilk ma przydział i nie może go zmienić
4.5 Nie ma tu magicznych mocy
4.6 Wilk nie może być 'naj'
4.7 Podczas tak zwanych misji, czyli przedstawionego w poście zestawienia zadań drużyn, ich przebiegów oraz wyników wilk może zostać ranny, co ustąpi po kilku dniach
4.8 Każda misja wprowadza do naszej postaci pewne zmiany (pojawienie się rubryki z doświadczeniem oraz stanem), które potem mogą zależeć od powodzenia zadania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz