Rok 2120. Konflikt zbrojny między państwami ziemi nasilił się mocno prowadząc do wybuchu trzeciej wojny światowej, a to doprowadziło natomiast do zniszczenia sporej części terenów obecnych krajów, tymczasowej zmiany granic oraz wymordowania części społeczeństwa (koło ośmiu milionów). Technologia używana tutaj różni się bardzo od technologii znanej nam. Powstało wiele zarazem wspaniałych jak i strasznych wynalazków, które to doprowadziły do wybuchów coraz to kolejnych konfliktów. Przez ostatnie sto-piętnaście lat rozwinęła się bardzo dziedzina nauki zwana genetyką, co umożliwiło stworzenie istot podobnych do zwierząt, ba będących zwierzętami, które mogłyby brać udział w najniebezpieczniejszych zadaniach.
'Wataha', w której aktualnie przebywasz została nazwana 'The Star Warrior' i jest pierwszym, większym zgrupowaniem wilków, które zostały pomyślnie poddane temu eksperymentowi. Pierwszymi była dwunastka wilków, szóstka wader i szóstka basiorów, którzy dali początek naszym grupom. W ten sposób powstali Rapidzi, od wadery pseudonimem Jura i basiora-Sępa, Impilo od wadery Ice i basiora Pola, Lutadorzy od Marcie i Simona, Archerzy od Talun i Oseta, Supporci od Bajki i Lutego oraz Scheme od Zophi i Maryśki. Informacje, które ludzie zdobyli po eksperymentach na nich umożliwiły tworzenie coraz lepszych mieszanek, bez większego ryzyka śmierci obiektu.
Nasz bunkier/baza wypadowa znajduje się gdzieś na terenie byłych Niemiec, które aktualnie zostały w dziewięćdziesięciu-pięciu procentach zajęte przez naszego przeciwnika, którego część osób zwie Ishita, co oznacza tyle co 'nieprzyjaciel'. 'The Star Warrior' są jednymi z ostatnich grup, które są w pełni sprawne i nie poniosły żadnych ważnych strat.
________________________ZAKŁADKA W TRAKCIE TWORZENIA______________________
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz