Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęstsze pytania
CZYM JEST ' THE STAR WARRIOR' ?'The Star Warrior' jest blogiem Role Play w moich ukochanych klimatach Sci-fiction. Akcja dzieje się tu koło roku 2120, w trakcie III Wojnie światowej. Świat jest spustoszony i trzy czwarte byłej populacji ziemi (koło 8 milionów) zginęło podczas licznych starć i tym podobnych akcji. My jesteśmy jednymi z ocalałych. Jesteśmy wilkami, ale nie takimi zwykłymi. Zostaliśmy stworzeni na potrzeby wojska. Zwykłe zwierzęta były słabe, zbyt słabe aby dać sobie radę ze wszystkim czego od nas wymagano. Zmodyfikowali nasze DNA i podzielili na sześć 'grup' w zależności od umiejętności jakie od tego nabyliśmy. Każda grupa ma inne zadanie. Jedni są zwiadowcami, inni sanitariuszami, a jeszcze inni są łącznikami.
TO JEST WATAHA?Tak, to jest wataha, ale prowadzona dość niekonwencjonalnie i jak ja to nazwałam nowocześnie. Nie ma tu funkcji alfy czy bety. Są tutaj jedynie zwierzchnicy, bądź wilki bardziej zasłużone dla kraju i to ich zadaniem jest pilnować porządku i wydawać rozkazy.
CZYM JEST WATAHA? CO TO BLOG RP?Wataha jest blogiem RP (role play) na którym wcielamy się w nasze OC i piszemy opowiadania na które odpisują inni członkowie bloga i tak tworzymy wielką historię. Brzmi fajnie? Prawda?
CO TO OC I OPOC - z angielskiego own/orginal character to wykreowana przez CIEBIE postać. Do OC nie zaliczają się postacie filmowe, czy książkowe, nawet po wprowadzeniu pewnych zmian. OP - over power to taka postać która kichnięciem zniszczy pół Rosji, w skrócie postać, która posiada za dużo mocy.
CZEMU MASZ TAKIE DUŻE WYMAGANIA CO DO OPOWIADAŃ I POSTACI?A bo mam takie hobby, ale tak na poważnie to mam dość opowiadań i postaci na odwal. Proste?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz