FAQ

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęstsze pytania


CZYM JEST ' THE STAR WARRIOR' ?
'The Star Warrior' jest blogiem Role Play w moich ukochanych klimatach Sci-fiction. Akcja dzieje się tu koło roku 2120, w trakcie III Wojnie światowej.  Świat jest spustoszony i trzy czwarte byłej populacji ziemi (koło 8 milionów) zginęło podczas licznych starć i tym podobnych akcji. My jesteśmy jednymi z ocalałych. Jesteśmy wilkami, ale nie takimi zwykłymi. Zostaliśmy stworzeni na potrzeby wojska. Zwykłe zwierzęta były słabe, zbyt słabe aby dać sobie radę ze wszystkim czego od nas wymagano. Zmodyfikowali nasze DNA i podzielili na sześć 'grup' w zależności od umiejętności jakie od tego nabyliśmy. Każda grupa ma inne zadanie. Jedni są zwiadowcami, inni sanitariuszami, a jeszcze inni są łącznikami.

TO JEST WATAHA?
Tak, to jest wataha, ale prowadzona dość niekonwencjonalnie i jak ja to nazwałam nowocześnie. Nie ma tu funkcji alfy czy bety. Są tutaj jedynie zwierzchnicy, bądź wilki bardziej zasłużone dla kraju i to ich zadaniem jest pilnować porządku i wydawać rozkazy.


CZYM JEST WATAHA? CO TO BLOG RP?
Wataha jest blogiem RP (role play) na którym wcielamy się w nasze OC i piszemy opowiadania na które odpisują inni członkowie bloga i tak tworzymy wielką historię. Brzmi fajnie? Prawda?


CO TO OC I OP
OC - z angielskiego own/orginal character to wykreowana przez CIEBIE postać. Do OC nie zaliczają się postacie filmowe, czy książkowe, nawet po wprowadzeniu pewnych zmian. OP - over power to taka postać która kichnięciem zniszczy pół Rosji, w skrócie postać, która posiada za dużo mocy.


CZEMU MASZ TAKIE DUŻE WYMAGANIA CO DO OPOWIADAŃ I POSTACI?
A bo mam takie hobby, ale tak na poważnie to mam dość opowiadań i postaci na odwal. Proste?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz